Rejestracja

karta_pojazdu_1

REJESTRACJA POJAZDÓW
Oferujemy szeroki zestaw usług pomocy w rejestracji pojazdów (samochody osobowe i ciężarowe, motocykle, quady, przyczepy itp.) dla firm oraz osób fizycznych. Kupując pojazd często nie zdajemy sobie sprawy, ile formalności przyjdzie nam załatwić. Tych z Państwa, którzy sprowadzili samochód z zagranicy czeka co najmniej dwukrotna wizyta w Urzędzie Celnym i Skarbowym, w Wydziale Komunikacji, dokonanie kilku wpłat na konta różnych urzędów, wiele stron wniosków, deklaracji i formularzy do wypełnienia, kolejki, stres i kilka dni straconego urlopu. Dodatkowo należy zatroszczyć się o tłumaczenie dokumentów przez tłumacza przysięgłego, ubezpieczenie i wiele innych…
Wychodzimy więc na prostą tym, którym szkoda czasu i nerwów na to wszystko.
Nasza wiedza i doświadczenie, jakie nabyliśmy w trakcie współpracy z klientami sprawiają, że oferujemy gwarancję usług na wysokim poziomie, w jak najkrótszym przedziale czasowym. Wychodząc naprzeciw państwa oczekiwaniom zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

OFERUJEMY:

1) Kompleksowa rejestracja pojazdów sprowadzonych z krajów UE oraz poza jej obrębem obejmującą załatwianie wszelkich formalności w:

• Urzędzie Celnym
• Urzędzie Skarbowym
• Wydziale Komunikacji

2) Przerejestrowywanie pojazdów zakupionych w Polsce na nowego właściciela w:

• Urzędzie Skarbowym
• Wydziale Komunikacji

Rejestracja pojazdów za naszym pośrednictwem jest szybka i prosta. Wiemy jak ważny jest czas realizacji zamówienia. Każdy z nas chciałby korzystać z nowo nabytego pojazdu jak najszybciej. Dokumenty oddawane i odbierane są w Naszym Biurze. Każdy klient jest dla nas bardzo ważny. W trosce o Państwa pewność, iż dokumenty znajdują się w dobrych rękach zlecenie usługi potwierdzone jest zawarciem adekwatnej umowy pomiędzy zainteresowanymi stronami, ponadto w trakcie wykonywania zlecenia rejestracji pojazdu, jesteście Państwo na bieżąco informowani o postępach naszej pracy.

Dodaj komentarz